O nas
Aktualności
Certyfikacja zawodu
Kursy
Studia podyplomowe
Szkolenia krótkie
Biegli Rewidenci
Akcja Bilans
Akcja Bilans budżet
Członkostwo w SKwP
Ubezpieczenie OC
Klub Księgowego
Klub Biur Rachunkowych
Kontakt
Kodeks Etyki
Firma Audytorska
Mapa Serwisu


Rachunkowość i podatki

obchody Dnia Księgowego w BydgoszczyDnia 7 czerwca członkowie Oddziału Okręgowego w Bydgoszczy świętowali, obchodzony od 2010 roku, Dzień Księgowego. Uroczystość odbyła się w HOTELU PAŁAC w Myślęcinku.

Przybyłych gości powitała pani prezes Stanisława Gudebska. Swoją obecnością uświetnili naszą  uroczystość członkowie zwyczajni oddziału bydgoskiego, przedstawiciele firm wspierających, wyższych uczelni i szkół średnich oraz członkowie jednostek terenowych z Grudziądza i Inowrocławia.

Doroczne święto stało się okazją do uhonorowania i wyróżnienia członków i działaczy szczególnie zaangażowanych i zasłużonych dla naszej organizacji.

Z okazji pięćdziesiąciolecia członkostwa w SKwP podziękowanie za wieloletnią pracę społeczną i dydaktyczną otrzymał Pan Eeugeniusz Pezacki – zasłużony działacz, wieloletni wiceprezes oddziału ds. szkolenia oraz znany i ceniony wykładowca wielu kadr księgowych.

Wyróżnienia otrzymali także wykładowcy naszego oddziału, którzy nieprzerwanie, przez co najmniej 10 lat, prowadzili i nadal prowadzą zajęcia na wszystkich stopniach kursów  rachunkowości i kursów komputerowych:
  • Łucja Koziełek
  • Zofia Wnuk
  • Dorota Rogosz
  • Maria Chołuj
  • Grzegorz Rycharski
SKWP


Podziękowanie za upowszechnianie zasad etyki zawodowej w rachunkowości oraz zainicjowanie współpracy z Uniwersytetem Techniczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy otrzymała Pani dr Grażyna Voss.


SKWP
SKWP


Certyfikaty sygnatariuszy Kodeksu etyki zawodowej w rachunkowości uzyskali:

  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Rolnicza Spółdzielnia Handlowo-Usługowa w Bydgoszczy
  • Sp. z o.o. Produkcja Usługi Administracja „PUA” w Grudziądzu
  • Pomorska Fabryka Mebli sp. z o.o.  z siedzibą w Nowem
  • Biuro Rachunkowe „Buchalter” w Chełmnie

Pani prezes Stanisława Gudebska złożyła specjalne podziękowanie dla Pani Elżbiety Manowskiej za udział w konkursie „Lider księgowości 2018” organizowanym przez Wolters Kluwer. Pani Elżbieta weszła do ścisłego finału 10-ciu najlepszych osób z ponad 400 uczestników konkursu.

SKWP
SKWP
Dzień Księgowego był okazją do wręczenia certyfikatów dyplomowanego księgowego absolwentom kursu IV stopnia, którzy z sukcesem zdali egzamin końcowy przed Główną Zawodową Komisją Egzaminacyjną Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. 7 osób z 15 osobowej grupy złożyło przyrzeczenie dyplomowanego księgowego przed prezesem Oddziału Okręgowego w Bydgoszczy.

SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
Życzenia dla wszystkich uczestników oraz uroczysty toast rozpoczęły drugą część spotkania, którą stanowił pokaz tańca towarzyskiego, przejażdżki bryczkami po Leśnym Parku Kultury i
Wypoczynku oraz wspólny bankiet.


SKWP
SKWP

SKWP
SKWPSKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
SKWP
Wszystkim Gościom serdecznie dziękujemy za udział w uroczystości! 

poleć artykuł wersja do druku