O nas
Aktualności
Certyfikacja zawodu
Kursy
Studia podyplomowe
Szkolenia krótkie
Biegli Rewidenci
Akcja Bilans
Akcja Bilans budżet
Członkostwo w SKwP
Ubezpieczenie OC
Klub Księgowego
Klub Biur Rachunkowych
Kontakt
Kodeks Etyki
Firma Audytorska
Mapa Serwisu


Rachunkowość i podatki

Preferencyjne warunki dla księgowych ubezpieczenia w PZU

Dnia 1 czerwca 2019 r. ruszył kompleksowy program ubezpieczeniowy dla
biur rachunkowych oraz księgowych na etacie, wynegocjowany z PZU S.A. przez  Zarząd Główny SKwP dla wszystkich Oddziałów.


Dotychczas z tak atrakcyjnej oferty przez wiele lat korzystał jedynie Oddział Warszawski. Do jej obsługi dedykowana jest prosta i intuicyjna platforma internetowa ocbiurarachunkowego.pl

gdzie każdy samodzielnie może wykupić interesujące go ubezpieczenie. W skład pakietu chodzi aż 6 odrębnych rodzajów ubezpieczeń: OC biura rachunkowego,  OC księgowego na etacie, ochrona w zakresie RODO, ubezpieczenie mienia  biura, OC Inspektora Ochrony Danych oraz NNW wraz z utratą dochodu dla etatowych księgowych.
Jest to pierwsza na polskim rynku ubezpieczeniowym tak nowoczesna forma dystrybucji ubezpieczeń dla środowiska księgowych. Portal posiada merytoryczne wsparcie specjalistów z PZU S.A., którzy telefonicznie, bądź mailowo pomogą wybrać odpowiedni zakres ochrony, dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Oferta PZU pod względem zakresowym oraz cenowym jest bardzo atrakcyjna. Pełna informacja o procesie zakupu polisy w załączonym pliku.

 JAK KUPIĆ (1447kB)poleć artykuł wersja do druku